Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.14, 12:02   #45
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32354
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

@Slower

Madem öyle bir şey yok. O zaman o paylaştığım videodaki insanlardan birine anlat bunları. Bana değil.. Zira ben seni dinlerim. Ama onlar seni dinlemez.

Bana göre din'in yeri bellidir. Din tanrı buyruğu değildir. Din toplumların buyruğudur,emiridir,kuralıdır. Beni ateistlerle sakın karıştırma. Tanrı o müslüman cennete gidecek o dinsiz yada başka dinden cehenneme gidecek diye bir kural bir söz bir emir vermez. Eğer öyle emir veren bir tanrı varsa oda tanrı olmaz.

Sen ve senin gibi arkadaşlar İRTİDAD ve Kölelik için " eee canım onlar işte hadis gerçek islam onlar değil" deyip işin içinden çıkıp çıkmasını biliyorsunuz. Allahu ekber deyip tecavüz eden kafa kesen o.çocuklarına ses etmezken, taa ötede yaşanan bir karikatüre yada kuran yakmaya cümle alemce ses çıkarıp fetvalar yayınlıyorsunuz.. Ama Peygamber Muhammed size seslenmiş zamanınızda "İçinizde fitnecilik yapanınız varsa at üstündeyseniz inin, yolunuzdaysanız durun" demiş. İslam içinde o kadar çok entrika varki..

Arap coğrafyasından çıkan bir din kültürünün bu zamana kadar kusursuz gelmesi için büyük mucize olması lazım bana göre.. O mucizelerede ancak aptallar inanır.

Başka bir yerden atıyorum ortaasya yada uzakdoğundan gelse bu kadar yozlaşmaya bile uğramazdı? Sahi islam neden oralara gitmedi dersiniz hmm?

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.