Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.14, 14:50   #46
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

@SerseriGezgin ben seni ateistlerle karıştırmıyorum sende beni ışıd militanlarıyla karıştırma. Bak yine çarpıtıyorsun, Allahu ekber deyip kafa kesenlere seslenmiyorsunuz da ne demek ? Onların yaptığını onaylıyormuyuz biz ? Işıdi islamla bir tutulmasın diye her fırsatta söylemiyor muyuz ?

İslam reform olmalı demişin. Oldu olacak her insanın yaşadığı yere ve yaşam şekline göre dini bölüp ayrıştıralım. Böyle bişe mantıklı geliyor mu sana ? İslam kılı kırk yarar, öyle senün dediğin gibi elde oyuncak edilmediği için sağlamlığını koruyarak günümüze kadar gelmiştir.

Bakın buraya hem üye hemde ziyaretci olarak binlerce kişi geliyor ve gelecek. Ateist forumlardaki gibi kendinize göre yalan yanlış tevsirler yaparak kuran şunu diyor bunu diyor demeyin insanların özelliklede gençlerın kafalarını bulandırmayın. Yazıktır günahtır.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla