Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.14, 21:55   #48
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131031
Aldığı Teşekkür: 42517
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@SerseriGezgin ben seni ateistlerle karıştırmıyorum sende beni ışıd militanlarıyla karıştırma. Bak yine çarpıtıyorsun, Allahu ekber deyip kafa kesenlere seslenmiyorsunuz da ne demek ? Onların yaptığını onaylıyormuyuz biz ? Işıdi islamla bir tutulmasın diye her fırsatta söylemiyor muyuz ?

İslam reform olmalı demişin. Oldu olacak her insanın yaşadığı yere ve yaşam şekline göre dini bölüp ayrıştıralım. Böyle bişe mantıklı geliyor mu sana ? İslam kılı kırk yarar, öyle senün dediğin gibi elde oyuncak edilmediği için sağlamlığını koruyarak günümüze kadar gelmiştir.

Bakın buraya hem üye hemde ziyaretci olarak binlerce kişi geliyor ve gelecek. Ateist forumlardaki gibi kendinize göre yalan yanlış tevsirler yaparak kuran şunu diyor bunu diyor demeyin insanların özelliklede gençlerın kafalarını bulandırmayın. Yazıktır günahtır.
Fazla yazmayada degmiyor, nerelerinizle okudugunuz belli degil.

Bari su Resimlere bakta, Topunuz ney oldugunu gör!.

Öyle AKP sectimde, Isid istemedim lafi sadece bir yalan!.

Yildiz Falima kadar bile yansimissiniz bak:
Alıntı:
Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: ''Kimseye hiçbir şey öğretemem, Sadece onların düşünmelerini sağlayabilirim.'' Sokrates

Gökyüzü hafta boyunca ikili ilişkilerinizde arkadaşlarınız, aileniz ve birlikte olduğunuz insanın kendileri için doğru kabul ettikleri yanlışların doğru olmadığını anlatma çabası içinde olmamanız için uyarıyor sizleri. ''Bazen bir musibet bin nasihatten iyidir.'' ata sözünü hatırlayın ve buna göre hareket edin.
Ata sözümü?

Dibine Kibrit bunlarin.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@Aristo çalıştığımız sitede suriyeli mültecilere sorduk bu gün erinmeden kevaib kelimesi gençten ziyade üzüm taneleri anlamına da geliyormuş. etrabada yaşıt ve denk anlamlarında

Bahsi geçen süremize bakıldığında;

32. bahçe, bağ
33...
34 Şarap, kadeh

Şimdi birleştirdiğinde Ödül olarak bahçe bağ bu bağlardan hepsi birbirine denk tane tane üzümler ve bu üzümlerden kadehler dolusu şaraplar..

Sonucuda çıkıyor. Mantiksızda değil..

Yani hacı neresinden tutarsan tut senin şu dam üstünde un eler tombul tombul memeleri ayette bir türlü yakalayamıyorum.
Suriyeli Mültecilere sordunda, oralari tarihte Üzüm Baglari diye geciyor, hic buna dikkat etmedinmi?.

Benim Sarabim ama Yedi ila Sekiz sefer, yanmis olsun tamammi!.

Isid´cilar siziiiiiii.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti