Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.14, 21:58   #1
AFiLi
Kahraman Tazeoğlu

AFiLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 641
Ettiği Teşekkür: 5305
Aldığı Teşekkür: 13588
Rep Derecesi : AFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura about
Ruh Halim: Eglenceli
AFiLi - AİM üzeri Mesaj gönder
Smile Yine Yeniden Ben :)

Şimdi admincanlarım kızacaklar bu kız da gelip gelip gidiyor. Her geldiğinde anons geçiyor "ben geldim"diye düşünebilirler Ama gelin görün ki gerçekten buraya girdiğimde yılların çabuk geçtiğini ve her gün biraz daha ilerlediğimi anlıyorum . Buraya geldiğimde bebe denecek yaşta 10.sınıf öğrencisiydim şimdi kocaman adam oldum desem yeridir zira üniversite son sınıftayım nasip olursa 1 yıl sonra öğretmen olarak geleceğim buraya:8:8 Özeller'in öğretmeni. Çoğunuz bilmiyordur ben zihin engelliler öğretmeni olacağım ve çok mutluyum . İşte sizi o melek çocuklarla uğraştığım için ihmal ediyorum hoş görün . 7

Ben burada sayısız abla , abi , kardeş edindim ve biliyorum ki arada sırada da olsam birilerinin aklına geliyorumdur. Her an her sey olabilir su an burdayım ama yine 6 ay kaybolursam şaşmayın KPSS zedeyim çalışmam gerekiyor geleceğimi kurtarmak için. Şimdilik hoşçakalın hepinizi özlüyorum

Nazan Bekiroğlu
AFiLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz AFiLi'in Mesajına Teşekkür Etti.