Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.14, 23:50   #51
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

@Aristo şu anki konumuz nebe süresi diğer ayetleride tartışırız.

Benim dediği gibi çeviren mealcilerde var hemde arab asıllı onlara neden inanmıyorsun ? Kelimelerin asıl anlamları ortada daha neden inat ediyorsun. Mealin o şekilde çevrilmesinin sebebi kevaib şu anda ergenliğe girmiş gençler olarakta kullanılıyor ama sadece deyim olarak. Ben sana koç gibi adamsın desem bu adamın koç anlamındada kullanıldığı anlamına gelmez. Kelimenin asıl anlamı üzüm taneleri zaten öncekü ve sonraki ayetlere baktığında birbiri ile bağdaşıyor kardeş.

@Insanlikarayan zaten türkçen zayıf birde ironi yapmaya kalkıyosun hiç bişe anlamıyorum. Bana birşey diyeceksen daha net konuş kelimeleri süsleme ayrıca beni bir daha laubali laubali bir şekilde ışıd ile aynı kefeye koyma cürretinde bulunursan bozuşuruz seninle haberin olsun.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Slower'in Mesajına Teşekkür Etti.