Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.10.14, 01:21   #53
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131253
Aldığı Teşekkür: 42625
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@Aristo şu anki konumuz nebe süresi diğer ayetleride tartışırız.

Benim dediği gibi çeviren mealcilerde var hemde arab asıllı onlara neden inanmıyorsun ? Kelimelerin asıl anlamları ortada daha neden inat ediyorsun. Mealin o şekilde çevrilmesinin sebebi kevaib şu anda ergenliğe girmiş gençler olarakta kullanılıyor ama sadece deyim olarak. Ben sana koç gibi adamsın desem bu adamın koç anlamındada kullanıldığı anlamına gelmez. Kelimenin asıl anlamı üzüm taneleri zaten öncekü ve sonraki ayetlere baktığında birbiri ile bağdaşıyor kardeş.

@Insanlikarayan zaten türkçen zayıf birde ironi yapmaya kalkıyosun hiç bişe anlamıyorum. Bana birşey diyeceksen daha net konuş kelimeleri süsleme ayrıca beni bir daha laubali laubali bir şekilde ışıd ile aynı kefeye koyma cürretinde bulunursan bozuşuruz seninle haberin olsun.

Anlatamadigim icin iste Resimlerde sundum, Köküne kadar Isid´cisiniz diye.
Onudami cikartamadin simdi?.

Delilleride beraberinde yani!.

Kur´an diyorsunuz, "Salafilerin" Arap Dini Kitaplarinizi baslariniza vuruyorsunuz.

Bu Araplari ve Cocuk Tüccarligini kac sefer yazdim?.
Halen Bunlara tapiyorsunuz!.

Delillerinle beraber birilerinin Isid´i destekledigini söylüyoruz, acaba su Üzümlerin ney oldugunu arastirmaktan ney oldugunu cikartmak istiyorsunuz.

Suriye Topraklari nüzerine, Balkonlarindan Bal akar diye sözler söylenirdi.

Bunun Tarsusta, Adanada´da oldugu gibi Damlarda bile yetistirilen Üzümler olabilecegi aklinizdan gecmedimi?.

Üzümden daha baska ney olur?.

Onu birkac sefer daha destile edersen ney olur?.

Heeee, iste o fazla destile edilmisinden ben icerim!.

Laubali laubali ayni kaba koymuyorum, arasinda fark yok diyorum!.

"Inanmazsan" koydugum Resimler yeniden bak!.

.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti