Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.10.14, 02:31   #55
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131111
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@Insanlikarayan @Aristo İslamiyet arabistana inmişte olsa bana göre islamı en yanlış yaşayanda araplardır. Allah zaten belalarını veriyor, vermiyor mu ? Arapların uçkuruna ne kadar düşkün olduklarını bende biliyorum. Ben araplarla aynı sofraya oturdum, aç kalktım. Yemek yiyemedim, ne kültürlerini severim nede yaşayış şekillerini nede giyim kuşamlarını severim. Hiç bir özelliklerini sevmem. Her zaman derim İslamiyetin direği Türklerdir diye Türkler ne zaman bu dünyadan yok olur islamiyette o zaman biter ! Sizde ön yargı var islamı arap dini gibi sadece araplara inmiş gibi görüyorsunuz öyle değil işte.. Allah dinden imandan ayırmasın. Sağlıcakla kalın..

Ön yargi yok, görmüslük var.

60´li senelerindede Araplar Istanbula gelirdi.

En yeni Binalari bile Kiraya alirlardi.

En yüksek Fiyati bile üzerine öderlerdi.

Gel gelelim, bir Arap yeni binada 5 sene oturmus olsun, Kira parasinla karda olursun, ama Binayi yikip yeniden yapmayada mecbur kalirsin.

Kiradan aldigin para ikisinede yeter.
Cihan Savasindan sonra, Araplar ingilizlere güvenip, Mekke ve Medineyi yerle bir etmeye kalkmislardi.

Mustafa Kemalimizden ufak bir Mektupta, Sayet ayaklarini Mekke ve Medineye atip Tahrip etmeye baslarlarsa, Askerlerinle Satolarinin kapilarini kiracagini aciklamisti.

Arap derken, bunlarda Eski Osmanli sinirlarinin icinde oldugundan haberin var degilmi?.

Araplar dedinen Kendi milletini Batinin Silahlarinla, Katleden bir Kabileden bahsedildigindende haberin varmiydi?.

Özellikle Almanyadan aldiklari tanklarla, en ufak bir ayaklanmada bile, Tanklarin altina aliyor Milletini!.

Onun icin, son sinirimiz, Yemen ve Somali bizler icin Mühim!.

Ankaraya bir Tasakli birisi gecmis olsa, Iranlada anlasabilir, Iraklada anlasabilir, Ingiliz Hanimi alan Esad´lada anlasabilir, Azeri Kardeslerimizle bile Birlesip, Hindistana Orduya kadar sinirlarimiz olurdu!.

Hindistan bile Türk yanlisi!.

Kuzey Dogu "Cin" Türk yanlisi!.

Orta Asya!.

Bize Ne Amerika, nede Rusya lazim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti