Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.10.14, 21:03   #11
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45967
Aldığı Teşekkür: 39531
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Sultanlara "Edep yahu" Sansürü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mislina Mesajı göster
Çok fazla uçmasan diyorum Daha iyi tezler üretebilirsin en azından

Ben nasıl kılık kıyafetime karışılmasına tahammül edemiyorsam aynı şey onlar içinde geçerli . Yorumumu es geçmek istiyorum bu konuda çünkü çevremdeki insanlara tercihleri hakkında saygısızlık ve haksızlık yapmış olurum (Ablama bu konu hakkında ki önerini hiç bir yorum yapmadan ileteceğim. Bakalım ne söyleyecek. İyi bir şey söylerse burada yazarım. eğer yazmazsam sen anla)
Kapanmanın hiçte tercih olduğunu sanmıyorum doğrusu. Eğer gerçekten kendi özgür iradeleri ile özgür bir ortamda o tercihi yapmışlarsa saygı duyarım ama % 90' dan fazlası aile, eş, baba, patron, müdür, toplum, medya ve iktidar baskısıyla kapanıyor. Bunu hepimiz biliyoruz. Ama işte o gurur, bunu bile bile ''inancım için kapandım'' dedirtiyor çoğuna...

Madem inançları o denli önemli, o zaman o inanaç hırsızlık, yolsuzluk, vatan satılması, ahlaksızlık söz konusu olunca nerde?

Benim yazdıklarımın doğru olduğunu sen de biliyorsun aslında. Bak o kapanan kadınlar sayesinde onların kapanmayan hemcinslerinin hayatları da çok kötü bir baskı ile karşı karşıya kalırken, bugün o ilkokullarda bile kapatılan kızları düşünüyorum. Anneler resmen kendi hayatlarını karartmışlar, şimdi de kız çocuklarının hayatlarını karartıyor.