Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.10.14, 01:27   #58
Hara-Kiri
Kayı Boyu'nun Torunu

Hara-Kiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 13
Ettiği Teşekkür: 505
Aldığı Teşekkür: 816
Rep Derecesi : Hara-Kiri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHara-Kiri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHara-Kiri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHara-Kiri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHara-Kiri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHara-Kiri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHara-Kiri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHara-Kiri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHara-Kiri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHara-Kiri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHara-Kiri Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Yazının nereden alındığı önemli değil ki.

Işid in ne olduğunu bilmeyen mi kaldı. İsmi bile çok şey anlatıyor. İslam ülkesi imiş.. Abd bir taşla, birkaç taş vuruyor. Tüm dünyada islam ülkelerine karşı bir antipati zaten vardı, bu iyice tavan yapacak.

Şu aralar Avrupa'ya gitsem, Türk'üm demeye çekinirim. Yıllarca tüm afrika ülkelerinde yaşayanları, tenleri koyu olanları yamyam olarak değerlendiren de bizlerdik. Avrupalıları da anlayabilirim.

Çok güzel yazmışsın eline sağlık
Avrupa medeniyeti insan köleler üzerine kurulmuş bir topluluktur. Ne benim onlara kendimi ispatlayacak ihtiyacım var nede onların bana. Afrikayı görmuslügüm var hatta foruma girmiyorsam afrikada olduğum içindir . Ordan gördüğümü söylesem Avrupa insanın İşidden farkı yok . kazmayı vursan elmas çıkacak gibi beyaz insanlar orda üst sınıf insan muamelesi görüyor. Anlatamıyorum sadece gidip görülmesi gerekiyor . Yazar neden önemlidir . Benim görüşüme göre bir yazar kalem tutuyor ise kendisinin veya bir başkasının menfaatine bir tarafa göre yazarak diğer tarafta kalan insanların düşüncelerini ayaklar altına almamalı ( Bu cümleyi genel anlamda kullandım ) . Bu konu uzar gider böyle
Gerçek şu ki; saat 12:12 olduğunda kimse seni düşünmüyor, şifreleri 1234 yapan insan hala yaşıyor, noel baba yok, tam karşıya geçerken kırmızı yanacak, istediğini alsan da aklın alamadığında kalacak, az kalan yemek daha lezzetlidir, pastayı kesen pasta yiyemez, gece tırnak kesersen ömrün kısalmaz ve sakın kendini başka dünyadan zannedip triplere girmeye kalkma. ne yazık ki pizzanın ambulanstan önce geldiği bir ülkenin en nadide vatandaşlarından birisin sen de.. Hayat işte. O bakımdan diyeceğim o dur ki ; Başımız toprak, sonumuz toprak; mühim olan, çamurlaşmadan yaşamak..

Hara-Kiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Hara-Kiri'in Mesajına Teşekkür Etti.