Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.10.14, 11:04   #13
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32337
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Andımız'ı Okuyana Hakaret ve Dayak

@Insanlikarayan

Beni artık hiçbir kurumun özellikle ordunun geleceği ne olacak nasıl olacak açıkçası hiç umrumda bile değil. Polislerden zaten nefret ediyorum. Yargıya hayatta güvenmem. Bir hak arayacaksam bile artık adalet saraylarına hiç uğramam polisede hiç gitmem. Orman kanunu neyse onu uygularım kendimce.

Devleti soyguncu,hırsızların en büyüğü olarak biliyorum artık. Devletin gözünde biz vergi denilen haracı verdiğimiz sürece korunuruz hizmet verilir? gerçi oda nasıl korunmaksa nasıl hizmet vermekse.. tartışılır.

Eğitim mi? çok fena gülüyorum. Zehirlenecek körpe beyinler yetiştiriliyor oralarda artık, özgür beyinler değil onlar olsa bile dahada körleştiriliyor. Bir çocuğum olsa burdaki okullardan birine göndermem yurtdışına gönderirim. Bunun için gerekirse en ağır işi yaparım.

İşte örnek bir "terörist" modeli.. Ben vatan hainiyim ve evet bu devlet bu düzen yıkılmalı başka çıkış yolu yok.

Atatürk "Bursa" vasiyetinde demiş napacağımızı? bence çok geç bile kaldık bunun için..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.