Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.10.14, 22:29   #17
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Andımız'ı Okuyana Hakaret ve Dayak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
İstiklal marşı başka andımız başka..

andımız denilen nane tamamen faşist kokan söylemlerden ibaret.

Bak bende Mustafa Kemal Atatürk'ü sevdim ama andımızla değil, okuduğum tarafsız kitaplarda, ortaokul zamanlarında kütüphaneye gidip okuduğum o kitaplar bana Atatürk'ü sevdirdi, onun düşüncelerini ve ideallerini anlamamı sağladı. oysa andımız denilen şeyi hiç sevmedim hep kaçtım saklandım geç geldim okula. bu yüzden de saçma cezalar aldığımı biliyorum.

Zaten saçma salak sloganlara çocuklara Türk'lüğü öğretemezsiniz, öğretsenizde çok yanlış anlarlar kendilerini ileriki zamanlarda sanki herşeyden her milletten üstünmüş gibi hissederler. andımız denilen şey bu yüzden kaldırılması doğru bişey. Ben bunun kaldırılmasının ırksal bir sebebi olduğunu zaten düşünmüyorum, öyle düşünenler varsada çok sığ düşünüyordur.

Kompozisyon dersi vardı hiç unutmam.. Bursa nutkunu yazdığımda kompozisyonum yasaklandı okunmadı eksi not verdiler bana.. cezaya disipline gönderilmekle tehdit edildim. Babamı çağırdılar ona sen komünistmisin diye sordular felan. bütün bunlar ortaokulda oluyor.. Düşünün bit yeniğini..

And´imiz, tabiki Cihan savasinda Kalpten gidip, Hashasi Madalyasi Kalplerinin üzerinde tasiyanlara Ana Avrat düz gitmek gibi gelmesi lazim.

Bazilari, Yahudistan Madalyalari tasiyanlarda, tabiki burada Tahrik olabilecegi düsünülebilinir.

Ama sunu söyliyeyim, Onun Bunun Cocuklari beni Ilgilendirmez!.
Ordumuz.

Milletinden olusan bir Toplumun sirtina, nasil Hanceri sokabiliriz´ki?.

Onlar bunlar Tahrik oluyormus, maden onlar bunlar tahrik oluyorsa, neden Türkiyede yasiyorlar?.

Türkiye Cumhuriyetinin kimliklerini tasimiyorlarmi?.

Balkanlardan TUT, Yemen´e kadar olan bir topraklardan geri kalan bir Millet toplulugu degilmiyiz?.
Bunun ardindan Türk ismini kabül etmissek, Yahudistanlimi demek lazimdi?.

TÜRKÜM
Dogruyum
Caliskanim
Yasam
Kücüklerimi korumak
Büyüklerimi saymak

Tevratta, Vatan Ugruna Fuhus bile Kutsal sayiliyor
Cihan Savasinda, Milletimizden bildiklerimiz, Geberdiginde Kalbinin üstünde tasidiklari Dis mihraklarin Madalyalari güne cikti.

O zaman And´imizi buna göre digistirmekmi gerekir?

Yalanciyim,
Sahtekarim,
Kalbimin östünde madalyalar tasirim
Sancaginin üstüne si.arim!.

Iste bunlari yaptilarda, Bizlerin degerlerine si.tilar!.

Hashasilerin Madalyalarini tasidilar!.

Mavi Marmarayi iyi hatirlarim, Birisi extra Bütün milletvekillerini bile az daha O gemiye sokup, bir yerleri delecekti.

Neden son anda Planlarini degistirip, Milletvekillerini, Hashasileri, Hirsizlarini Gemiden indirdi?.
Mavi Marmara davasinda, Türkiyeden Ucaklar Yahudistana gidipte, Mavi Marmarada katliama neden olmadilarmi?.

Iste bunlara karsi And´imiz Küfür gibi geliyor!.

Paralari Türkiywede kazanip, Ekmegi Türkiyede kirip, her Firsatta Türk Öldürmekten geri kalmiyorlar!.

Onlara karsi sadece And´imizi Yüzlerine karsi degil, daha baska sözleri bile Yüzlerine vurabilirim!.

And´imizdan tahrik olan Türklügü kabül ettimi?.

Herseyi diyebildi,

Madalyalarini takabildi,

Halbuki Madalyalarini, ilk zamanlarda Yalanlamisti bile!.

Zaten saçma salak sloganlara çocuklara Türk'lüğü öğretemezsiniz, bunu Kaninda sezmesi lazim!.

Simdiki Ordu Komutani, Birgünde Sülalesinle bile Caldiklarini tasiyamamis, onlardanmi Dogrulugu ögrenicegiz?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.