Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.10.14, 10:27   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Hrant Ve Kadri - Akın Olgun

Anlayışıma göre millet kelimesi din ve ırk birliğini vurgulayan kelime! Ulus ise içinde farklı dinlerin, farklı ırkların girift hale gelerek bir bayrak bir çatı altında birleşmesini tarif eden kelime. Milliyetçilik kavramı bize göre Atatürk milliyetçiliği ve ulusalcılık! Milliyetçilik başka anlayışlara, milliyetçilik kavramından ne anladığı meçhul bazen kafatasçı, bazen ırkçı düzen savunucularının istemi olan bir milliyetçilik!

Ulusal anlayışta her din, her anlayış, farklı ibadet şekilleri, din ve vicdan özgürlüğü şeklinde anayasal teminat altında, uyduruk üfürükçü milliyetçilikte ise devlet adına enseden vurma, vuranların çoğu kayıp, ölenlerin öldürülenlerin faili meçhul. Fikirlerini ifade etmeye çalışan Atatürk ilkeleri savunucusu kaç değerimiz çeşitli hunhar cinayetlere kurban gitmiş % 99 unun faili meçhul, ölenlerin ise ne için öldürüldükleri malum! İçimizdeki dış cenahlarla işbirlikçi düşmanlar Cumhuriyet ilanından beri non stop= hız kesmeden çalışmaya örgütlenmeye zaman ve fırsat bulduklarında insanları domuz bağı ile öldürmeye devam ettiler.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti