Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.10.14, 00:37   #13
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39617
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Sarılmak Bu Ülkede Suç Cezası 91 TL

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Sence yapılan eylem normal mi ? Gerçekten normal mi ?
Ben şahsen yapmam ama yapana da karşı çıkmam. Ha belki gider vatandaşa sarılabilirim duruma göre...

İnsanların giderek sevgisizleştiği bir ülkede hiç bir zorlama ve dayatmada bulunmadan sarılmak istiyor ve gözleri kapalı olduğu için sarılanın erkek mi kadın mı olduğunu bile bilmiyor. Yani isteyen sarılır, istemeyen sarılmaz... Ben toma yollamadıklarına şaşırdım; hatta kendime sordum ''neden biber gazı sıkmadılar?'' diye...

Bu son derece pasifist bir eylem ve oldukça da anlamlı... Bana göre özellikle şu şartlarda gayet normal. Bunu bu kadar anormal bulan zihniyet kendi yetişme tarzında bir hata aramalı.

Ve yabancısı değiliz biz bunların...

Bu ülkenin polisi pusuya yatar ve hükümete karşı bir protesto gösterisini ordan geçerken korna çalarak destekleyen insanlara 80 kayme cezayı basar ama başbakanı karşılamaya AKP teşkilatlarından 1000 araba yola çıkar, trafiği altüst eder ve hepsi de korna çalar ama bir tekine ne hikmetse ceza yazılmaz...

Sen de AKP zihniyetinde olduğun için içinde bir protesto sezdiğin her eyleme karşı çıkman gayet doğal!

Ne demiştim? ''Hata yetişme tarzında'' demiştim!!