Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.10.14, 00:59   #10
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1430
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32413
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Vicdani Ret Nedir? Tarihi - Türkiye'de Vicdani Ret

@Aristo

En yüksekte bir çürüme varsa mutlak derinlerdede kökü çok sağlamdır. Bu hiyerarşi sistemi olan her kurumda zaten mevcuttur. Dolayısıyla TSK'nın yozlaşmadığı ve tam ele geçirelemediğini söylemek çok iyimser bir tahmindir bana göre. İçten çürümeyi engelleyen gizli vatansever örgütler varsa bilemem o zaman sen haklı çıkarsın derim ama benim bu söylediğim bile artık fantezisel kalıyor(şimdi ben bunu söyledim ya kesin takibe alınırım)

@Tntcool

Süpermen değilim elim silah tutuyor çok şükür, kendimi savunabilirim savunamazsam da ölür giderim ötesi yok. Sırf öleceğim yada kendimi güvensiz hissedeceğimi bilsem bir kurum yada kişinin arkasına zaten sığınmam bu korkaklıktır bence. Evet bu kadar net konuşabilirim.

Gönüllü olarak savaşmak başka gönülsüz olarak savaşmak başka, ben oğlum olsa başkaları için ölmesini istemem, eminim şimdi ölen şu devlet tanımıyla "şehitlerin" bana göre gariplerin "biz ne için öldük?" diye kendilerine soruyorlardır, yada öbür dünya diye bir yer varsa ordada sorumlu olanlara soracaklardır.

Zaten dediğim çaycı çorbacı örnekleri sırf eksilecekleri için keyfine düşkün çoğu rütbeliler vatan sakarya edebiyatı yapıp zorunlu olan askerliğin kaldırılmasını hiç istemezler. Çünkü rahatları bozulacaktır.

IŞID'e gelince..

TSK, IŞİD ile savaşacak son ordulardan birisidir. Bunun için savınıza karşı bir sav sundum. Ne de olsa görünen köy kılavuz istemez. (Bkz gizli toplantı ses kaydı)

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.