Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.10.14, 01:40   #14
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28194
Aldığı Teşekkür: 33967
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yeni Kimliklerin Maliyeti: 5 TL

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Kaybedeceğim hiçbirşey yok.

İşte kaybedeceğin birşey var. En basitinden, hastalandığın zaman hastanede hiç bir işlem yaptıramazsın. Diyorsan ki; "ben zaten bu devletin vatandaşı olmak istemiyorum, hastanesini hiç istemem" o zaman alma tabii. Kendi kendini tedavi eder, edemezsen ölürsün. Biz de helvanı kavurur yeriz.

Alıntı:
Napacaklar hakkımda davamı açacaklar? vatandaşlıktan mı çıkaracaklar?(ah keşke olsa nerde o kısmet) Hiçbir şey yapamazlar.

Bak şimdi, eğer vatandaşlıktan çıkmaya çok merakın varsa devletin ıvır zıvır bürolarını, mahkemelerini hiç zahmete sokma, git kendin bir dilekçe ver, "Ben artık sizin ülkenizin vatandaşı olmak istemiyorum" de, imzanı da at. Sonra Allah yolunu açık etsin, sen sağ biz selamet.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.