Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.10.14, 12:24   #23
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32417
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Yeni Kimliklerin Maliyeti: 5 TL

@ReaL

Abi benim gibi çapulcunun devletle ne işi olur ki.. Kendi halimde gariban bir adamım ben. Üstümde doğru dürüst mal ve mülk yok. Asıl ben şanslıyım valla. Resmi dairelerde insanın ömrü kısalır bence. Belki ileride olur işimiz üstümüzde birşeyler olduğunda..

Valla @Cansuyu dediklerinden birşey anlamadım:/ özellikle ortadaki cümleyi hiç anlamadım.

Aha bak hepiniz şahitsiniz buraya yazıyorum bu kimlik projesi koca bir fos olacak,yani zorunlu felan tutmayacaklar. Hatta yaşanılacak krizlerden sonra bu proje baştan ölü doğacak. Bunun bir sürü nedenini buraya detaylı yazarım ama özet geç ulan diyen misafirler var arada okuyorlar burayı..

Kimlik sahteciliği,dolandırıcılığı,elektronik ortamda yaşanan dengesizlikler, bu sistemi yürütecek network ağlarına yapılacak büyük saldırılar sonrası işlerin tıkanması yani bir nevi bir yere gittiğinizde memurun biri önünüzde solitiare oynarken o çok duyduğunuz lafının ulusal ağında yaşanan problemlisi olanını işiteceksiniz "beyefendi/hanımefendi sistemlerimiz çalışmıyor daha sonra gelin vs vs"

Siz sadece 11 haneli kimlik numaranızı aklınıza kazıyın o yeter. Ben bankacılık işlemlerimde bile öyle yapıyorum çok nadir kimlik istendi benden..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.