Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.10.14, 20:59   #19
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131026
Aldığı Teşekkür: 42515
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu "YPG Terör Örgütü Değildir"

@ReaL
@SerseriGezgin

Bu Cevap benim icin yetersiz oldugu icin, Direk olarak elektronik Postayla, Basvuruda bulundum.

Maalesef TSK´nin sayfalarinda olan baraj yüzünden 2011 senesine kadar gidip, bütün Faaliyetlerini kontrol edemiyorum.
Bu yüzden TSK´ya basvurup, oradan daha fazla Bilgi edinme amacli Danistim.

Alıntı:
Meselenin ne olduğu aslında belli dedim ya..

İçersinde Kürt geçen bir kelimede aaa bu terörist aaa bu bölücü deyip aslında en büyük bölünmeyi biz yapıyoruz abicim. Bizim en büyük sorunumuz bu. Böyle yaparak çok yıl, topraktan çok birlik kaybettik toprak dediğin şey neki üzerinde bir birlik olmadıktan sonra ne yapayım ben o toprağı? ne yapayım ben öyle vatanı?.. Olay bu orda kürtler değilde başka sınıf olsaydı başka ırk başka millet olsaydı eminim en milliyetçi adam bile ordaki direnişi desteklerdi. Biz zamanında Kürt kardeşlerimize sahip çıkmadığımız için onları dışladığımız için ki halen dışlıyoruz onlar gidiyor PKK gibi terörden, BDP gibi şovenist partilerden medet umuyorlar. haklılarda.. Hiç mızmızlanmaya hakkımız bile yok. Hakediyoruz abicim bunları hakediyoruz..
Komple olarak bunu bu sekildede ortada birakamiyacagim, Cünkü Türkmenlerin akibetini, cigliklari adeta duymaktayim, Hayalimde bile olsa!.

Silahli yardim bunlar icin neden yapilmadi?

Ankaraya bile gidip yardim istediler, belirli Unsurlar tarafindan gidin Kürtlerle anlasin cevabini aldilar!.

Sanirsam Türkmeneli diye arastirinca halen bu haberler ortaya cikar!.
Devamli olarak olaylari Twitterden takip ediyorum, Katliamlari görüyorum.

Eger Insani yardim diye, bunlarida silahlandirmis olsalardi, tabiki Orta Dogu projesini Tehlikeye atabilirdi!.

Oralara Karakol yapilmaya calisildiginda, kimler tarafindan Engellendi?
Kimler tarafindan Faaliyetlerde bulunuldu?.

Simdi Ankaranin Eski ve Obamanin sopasindan sonra, yeni tutumunu burada Paylasmiyacagim.

Deliller ortada!.

Isid´in burada Melek oldugunuda Paylasmaya niyetim yok, Kimin Cikintisi oldugu, buradan acik olarak Görülüyor!.

Neyse, su anda yapabilecegim, Su Konuyu Favorilerime cekip, Haber geldigi gibi, yada baska Deliller elime gectigi gibi, iletmek.

Sadece acik olarak söylemis olayim, Bir Terörist, Baska bir Teröristen katledilmeye baslandiginda, Katledilen teröristin Melek oldugu belirlenmez!.

Amerikanin yanlislikla attiklari silahlarla, hemen Türkmen Katliamina gecen Isid´a gözlerimizi dikelim!.

Türkmenler neden halen Silahlandirilmadi?.

https://twitter.com/turkmneli

Kusura bakmayin ama, en azindan 6/7 aydan beri oralarinida takip ediyorum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla