Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.10.14, 23:50   #181
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161456
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Futbol Karşılaşmaları Sonuç Tahmin Yarışması (2014 - 2015)

Yok yahu ne tepkisi.. Futbol takımları artık eskisi kadar umurumda bile değil. Sözde Galatasaraylıyım. İlk onbiri bile sayamam. Galatasaray'a yeni başkan seçilmiş, tv de yüzünü gördüm, habere bile tam bakmadım, 75 yaşlarında biri

Alıntı:
Hedef 4. yıldız ama Galatasaray 4. yıldızı yanlış anladı sanırım.

Bu cümle sana ait. Bu cümleye de haliyle yanıt vermem gerekirdi. Fenerbahçe ile Galatasaray gibi iki güzide kulübün Türkiye liglerinde şampiyonluk sayıları aynı. 4. yıldızı ilk Galatasaray takmış, ilk Fenerbahçe takmış pek de önemli değil, zaten bu gibi şeyler taraftarları kışkırtmak, spor gazetelerinin daha çok satması için bir tuzak..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.  
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.