Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.10.14, 19:06   #7
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131307
Aldığı Teşekkür: 42687
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Şehitlerin Kanlarında Boğulurlar İnşallah! | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Ulusal basında yer alan kurumlar bir haberi sunarken içerdiği kelimelere dikkat etmeli bunu duygusal bir seviyeye çekmemek zorundadırlar. Eğer işin içine duygusallık girerse yaptıkları yayından öte bir tahrik olur ki bugün bunu özellikle Yeni Akit çok yapıyor. Açık seçik hedef gösterebiliyor..

Aynı şeyi çok olmasada Sözcü'dede görüyorum. Sabah Ve Star gibi yandaş gazetelerde de aynı dil var. Birgün ve Evrensel gibi solcu gazetelerde yapıyor bunu, Cemaatin gazetesi Zaman'da da görüyorum. Bu yayıncılık etiğine aykırıdır. Ha diyeceksiniz ki "Can allah aşkına ne etiği kaldıda bunları bahsediyorsun bize?" felan eyvallah haklısınız derim. Ben sadece yayıncılık ilkesini söyledim. En azından ünide gördüğüm buydu.

Bu "şehit kanı" üzerinden siyaset yada muhalif olma etiği çok ayrı bir olay. Elbette buda ahlaki sınıra sığmaz. Bu konuda çok dolu olduğumu tahmin edebiliyorsunuzdur ama uzun yazmayacağım bu konuda. Sadece şunu söyleyebilirim.. Bugüne kadar yaşadığımız bu acılar bu yıkımlar başımızda yaşanan bu felaketlerde hepimizin parmağı var. Şehit haberleri geldiğinde yapılan tek tepki beddualar ve bayrak asmalar oldu bu ülkede. Oysa o bayrak hep aşağıdaydı, farkında değildik yeni yeni farkında olmaya başladık, tam anlaşıldığında da korkarım ki çok geç olacak..

Bu Hafta, Cumhuriyet haftasi oldugunun oldugundan haberin var ama degilmi?.

Böylelikle Cumhuriyeti Savunanlara Adanmis bir yaziyi, su sekilde Parcalamayi uygun görmedim.

Bazilari gibi ******** olsalardi, bu Gazeteleri hemen Satin alip, Alo Fatih gibi oyunlar oynanirdi.

Ne Mutlu "Fatihsiz" Gazetelerde varmis.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.