Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.10.14, 21:40   #14
Mislina
Süper Üye
Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 458
Ettiği Teşekkür: 4166
Aldığı Teşekkür: 9717
Rep Derecesi : Mislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Resmi Nikahlar Camide Kıyılacak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Dikkatinizi çekerim:

akp li İzmir Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Özen Kızılırmak, bir kadın..

Açıkçası, o kadınları kale almıyorum. Bayılıp bir dokunuşla kendine gelenler, gördüğümde içimden bir şeyler akıyor; sanki kollarındayım. Kocama karşı böyle his duymuyorum!” lar (Nasıl bir aşksa artık! ) Gel dese, kocamı boşarım diyenler v.b. Kadın olmaktan ar ederim böyle bir durumda.

Sıfatı ne olursa olsun, bakanından tutun milletvekilene, milletvekilinden tutun meclis üyesine hepsi konu mankeni...

Tüm devlet meseleleri halledildi sıra bunlara geldi yani. Büyüksünüz vessalam her şey tastamam tek derdimiz bu kaldı...

Bebek ezanı isteyen okutuyor zaten, camii hocası okuyacak diye bir zorunluluk yok, imam nikahının resmi nikah yapılmadan kıyılması da yasak bildiğim kadarı ile.( Nikah kıymak için aslında herhangi bir yetki, bir imam şartı yok. Nikahın usulü, nasıl kıyılacağı tam bilinemediğinden usulüne uygun yapılması için imam tercih ediliyor)

Nikah, sünnet gibi cemiyetler zaten isteğe bağlı, ister Kuran okut, ister mevlüd yap.

Bir taşla iki kuş vurmak istiyorlar sanırım. Gelin ile damat yorulmasın

Kıstas aldıkları, örnek teşkil eden konuya bak

Mislina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Mislina'in Mesajına Teşekkür Etti.