Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.10.14, 22:17   #8
Mislina
Süper Üye
Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 458
Ettiği Teşekkür: 4166
Aldığı Teşekkür: 9717
Rep Derecesi : Mislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Şehitlerin Kanlarında Boğulurlar İnşallah! | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Bu Hafta, Cumhuriyet haftasi oldugunun oldugundan haberin var ama degilmi?.

Böylelikle Cumhuriyeti Savunanlara Adanmis bir yaziyi, su sekilde Parcalamayi uygun görmedim.

Bazilari gibi ******** olsalardi, bu Gazeteleri hemen Satin alip, Alo Fatih gibi oyunlar oynanirdi.

Ne Mutlu "Fatihsiz" Gazetelerde varmis.
Fatih hat değiştirmiş

Yazdıklarını anlayabildiğim ve okuyabildiğim kadarı ile takip ediyorum ve inan bazen bir haber okuduğumda "İnsanlıkarayan bunu üç ay önce söylemişti" dediğim olmuştur.

Bu durumda o yazı benim için ya tekrardan ibarettir (Yazacak bir konu bulamıyordur ve üreticiliği yoktur) ya okunması bana hiç bir artı kazandırmayacaktır.

Zaten bir yaramız var doğrudur onlar da nitekim insan buda kabulüm fakat bir mesleği yapıyorsan hakkını vereceksin.
Ben artık kınama ve lanetleme istemiyorum, neden mi? Devletin en üst rütbesinden tut en alt bireyine kadar her birimiz lanetliyoruz kınıyoruz. Geldiğimiz nokta ne? Koca bir "Hiç."

Bizim eleştirdiğimiz gazete değil. (Yeri gelir gazeteyi de eleştirim o da ayrı bir konu)

Okuduğum bir gazeteden, seyrettiğim bir kanaldan etik ve edep beklemek en doğal hakkım. Beklentilerime cevap alamıyorsam tercih hakkımı kullanırım o ayrı. Bir gazeteci olayları iyi analiz etmeli ve sade ve güzel bir dille okuyucusuna sunmalı, bunu yaparkende bilgilendirmeli gerçekler ile yüz yüze getirmeli.

Mislina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Mislina'in Mesajına Teşekkür Etti.