Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.10.14, 02:17   #5
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131128
Aldığı Teşekkür: 42553
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Maden Mühendisleri Odası'nın Ermenek Cinayeti İle İlgili Açıklaması

Baslikta Is Cinayeti denilmis.
Burada Is Cinayetinden acaba ne kadar bahsedilebilinir´ki?.

2012 Senesinde, yeni Maden Yasalarinin cikacagindan haberim vardi.
O zamanlar aklimdan birsey geciyordu.
Cevremde söyle bakindigimda, sadece Hava Parasi olarak 50.000€ gerektigini, bu durumu Ankarada Takip eden Ceteler oldugunun kanisina varmistim.

Cetelere Para yedirecegime, Hayat Kadinlarinla Paralari yemege karar verdim.
Tarih ne kadar Hakli oldugumu gösteriyor.

Burada Is Katliamlari degil, Soy Kirimindan bahsetmek lazim!.
Ceteler tarafindan köylülerin Topraklarini Gasp edip, bunlari Madenlere tikip, Erzurumdaki 1918/9 Ermenilerin Katliamlari gibi, Madenlerde Türkler Katledilmekte!.

Bu Son Katliamda bile, Orada yatan Su birikintilerinden haberleri vardi.
Yeniden buna karsilik önlem alinmadan, Katliam yapildi.

Burada Gezi Parki olaylarinda yaralanip, Komada yatan Kardesimiz simdi aklima geldi.

Sonunda artik elektronik Cihazlari, Cocugun 14 ila 16 Kiloya Düsmesinden sonra kapatildiginda, AKP´liler, Oylari Manipüle amacli O tarihte Cocugu öldürdüklerini, Cihazlari kapattiklarini ortaya atmislardi.

Iste bu söze karsi simdide, Cumhuriyet Eglencelerini Sabote etme amacli, Bu Katliami yaptiklarini "Ben" öne sürüyorum.

Zira bilinen Tehlikeye önlem alinmaksizin, Madencilerin Ölmesini bile gözler önüne alan AKP´liler Ankarada dolasip, Maden Ruhsatlarini aralarinda Paylasmis durumda.

Burada tabiki 23 Nisanda 1915 diye haykirip, 1Mayista Ermeni Papazinin AKARADA Karsilanmasi,
2Mayista, Zamaninin Cumhurbaskani, Soma Madenini Ziyaret ederek, ne kadar Emniyetli oldugunu yeniden Gündeme getirdikten sonra, Rekor katliam görülmesi.

Ayakkabi Kutularini doldurup, Is emniyetini sifirlayan AKP´lilerin hep Is alanlarinda, Ermeni Papazinla görüsüp, Ermeni acilimini baslattiktan sonra, Is kazalarinin Cogalmasi, O kadarda Tesadüf olmasa?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.