Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.10.14, 02:47   #7
No Pasaran
« Çapulcu »

No Pasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 197
Ettiği Teşekkür: 1866
Aldığı Teşekkür: 4393
Rep Derecesi : No Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura about
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Maden Mühendisleri Odası'nın Ermenek Cinayeti İle İlgili Açıklaması

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Bu millet olamamış ve Ortaçağ' dan kalma ümmet Soma' da son belediye seçimlerinde AKP' ye % 49,5 oy vermiş. Ermenek' te ise % 43.

Açık söyleyim ben ölenler içindeki AKPlilere Soma' da da acımamıştım, Ermenek' te de acımıyorum. Ama onların oyları yüzünden AKP dayatmalarını kabul etmeyen ve haklarını arayan işçilerin de ölmesine acıyorum.

O ölen işçilerin katilleri arasında, aynı iş cinayetinde ölen AKP' li meslektaşları da vardır. Oylarıyla hem kendilerini hem de kendi haklarını savunan onca insanın da kanına giriyorlar.

Artık AKPli ise bir işçi ile de empati kuramıyorum. Bitti!
Ölü seçicilik yapmak yerine o insanların neden AKP'ye oy verdiğine eğilseydiniz daha iyi bir iş yapmış olurdunuz.

Kime oy vereceklerdi? CHP'ye mi?

Siyasetsizliğinizin suçunu, alternatif olamayışınızın suçunu ölen işçilerde aramayın. Ben de aramıyorum. Kimse de aramamalı.