Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.10.14, 03:04   #9
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177621
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Maden Mühendisleri Odası'nın Ermenek Cinayeti İle İlgili Açıklaması

No Pasaran; iki sorum olacak..

1- CHP nin nesi varmış? (Yaşın itibariyle CHP nin hükümette yer aldığı yılları pek hatırlamıyorsundur da)

2- Çöp toplayarak karnını anca yarım yamalak doyuran bir gariban, hala akp ye oy veriyorsa, bu insanlara ne denilse boş. Bir başkası çıkıyor; rte kolumu istesin, kolumu veririm diyor. Bu gibi insanlara, neyi nasıl anlatacaksın?

* * *

Topluma bu düşünceler iyice yerleştirilde. İnsan yemediği bir yiyecek hakkında tadı ile ilgili yorum yapabilir mi? Bu aynen buna benziyor.

İnsanların algılarıyla oynandı. CHP denilince insanların bir çoğu irkiliyor.

RTÜK de bugün kavga çıkmış. Yandaş bir tv de Cumhuriyet kutlamaları ile ilgili programda konuşan bir insan (İnsan kelimesini yazarken hicap duyuyorum) CHP li yılları kast ederek (Dikkat edin Cumhuriyet Bayramı ile ilgili program) bunlar allahsız, dinsiz, kitapsız....... diye devam eden cümleleri sarfediyor. İlgili tv ye ceza verilmek isteniyor, akp li RTÜK üyeleri karşı çıkıyor vs. vs.

Milletin beynine bunu soktular. Bu izlenimi yıkmak için kara çarşaflıya bile Atatürk rozeti takıldı.. Ramazan aylarında benim inancım tam, demeye başlanıldı..

Oysa kime ne?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.