Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.10.14, 17:38   #17
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32374
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: İstifa Bu İşin Fıtratında Var!

Daha öncede demiştim..

"Kurban ve Seyirci"

Burdaki 18 işçi potansiyel kurban yada Isparta'da yaşanan şu kötü kazadaki işçilerde kurban..

Bu tür olaylarda "başka ülkelerden istifa" haberleri ve "saçma sapan bakan/başbakan/cumhurbaşkanı demeçleri" çok gördüm. Sizde gördünüz.. Bu başlıktada farklı yorumlar yok..

Herkes istifa ile sorunun çözüleceğini düşünüyor Bilinç eşiğimiz maalesef yüksek değil, çözüm kendi bileklerimizde kendi benliğimizde bilincimizde yatarken biz "istifa" bekleme saflığında bulunuyoruz.

Bu kaçan adama gel şu cezanı ödede kurtul gibi nazik bir dille söylemek gibi bişey..

Yada diğer konuda görülen "araya 50 adam giriyor kapatamıyoruz" bakan demeçlerine şaşıran arkadaşları görüyorum. Gerçekten şaşırıyorsanız bu durumda hepinize günaydın diyorum. Devlet dediğiniz sistem zenginlerin, milyarderlerin, para babalarının teminatıdır güvencesidir. Bunu ne olursa olsun aklınızdan çıkarmayın..

Merkez "çürümüş" ken etrafındaki mikroplara mana bulmak çok yersiz.. Ve safça..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.