Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.10.14, 20:22   #19
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32319
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: İstifa Bu İşin Fıtratında Var!

@Mislina

O tür kişi ve kişilerin bu topraklarda var olabilmesi için (...) bakın burda devamı belirten noktalama bıraktım. Hayaldan öte bir durum.

Gerçekleşmesi gerekiyorsa bile bu sadece halkın eli ile olur. Bir halk devrimi ile olur. Ki ben bu devrimin bile şu an oluşması için tam ortam olmadığını biliyorum. Çünkü cehalet her tarafta karanlığın birinci dostu, cehaletin olduğu bir yerde devrimden bahsetmek bile hayal ürünüdür.. Önce bilinç sonra hareket.

Lakin devrim süreklidir çünkü kurulan her düzen her güç eninde sonunda yozlaşmaya mahkumdur. Bugün işte bu ülkedeki gücün yozlaşmasına hepimiz şahit oluyoruz.

Bu şartlar oluşmadıkça isterse başka bir düşünce ürünü bu iktidarı yönetse bile tiyatro kesinlikle değişmeyecektir.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti