Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.11.14, 15:45   #33
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42660
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu "YPG Terör Örgütü Değildir"

@ReaL
Alıntı:
Kılıçdaroğlu'nun yaptığı açıklama zamanında, YPG'nin terör ile ilintisini gösteren herhangi bir delil ve olay yoktu.

Bu gidisle Saclarimin yaninda Sakalda birakmaya calisacagim.

Alıntı:
Suriye Derik doğumlu olan İsmail Sadık, geçen yıl Suriye’nin kuzeyindeki (Rojava) Kürt bölgesine yönelik saldırıda yaralanmıştı. Sadık, tedavi için getirildiği Mardin’de tedavisine yardımcı olan 3 kişiyle birlikte 8 Kasım 2013 tarihinde gözaltına alınıp, tutuklandı.
TSK´ya yolladigim elektronik Postada, 2011 senesinden beri olaylara bakabilme amacimi bildirmistim.

Böylelikle olaylari degerlendirip, hangi eve kactiklarini tahmin edebilecektim belki.

PKK dün Piyasaya cikmadi´ki, Senelerce Terör eylemlerine katildi.

Takip edebildigimce, bunlar üzerine düsüncelerimi bastan beri savundum.

Simdi yeniden 90´li senelerinde olan olaylara girecektim ama, yeniden her tarafi karistirdin diye söylenecektin.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla