Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.11.14, 18:05   #19
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3668
Ettiği Teşekkür: 72248
Aldığı Teşekkür: 66399
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Avrupa Basınında “Ak-Saray Erdoğan’ın Görgüsüzlük Sarayı”

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Arsenik Mesajı göster
Beyaz saray'ın yavrusu

ülke olarak çakma'cılığın ruhumuza işlediğinin göstergesi

yıkmayı çok istediğim mekan.

Ülkemdeki nefesi kokan bir dolu sefili sevindiren saray.

Megolomanlığın had safhaya ulaşmasının göstergesi

Anitkabrin sÜtunlarInda masonluk arayan şakirtler burdaki sütunları nerelerine
sokacak!!!

Not:ak saray adı verilerekten padişahımızın ayy pardon cumhurbaşkanımızın kendisine layık gördüğü yüce mevkiyi, cumhurbaşkanı olduğu halde partisinden ayrılamayıp asla bütünleştirici bir rol oynamadığı isim benzerliğinden kaynaklı kimleri ve nereyi rol model aldığı çok açık ortadadır.

ayrıca her yerde dinden imandan dem vuran insanların bu kadar müsriflik yapması ne kadar dine sığar bilemedim ben.

Onaların dinle felan alakaları yok... Onlar dini sadece insanların en temiz duygu olan dini duygularını sömürmek için dini kullanıyorlar...

Esas benim kızdığım ise bunların yaptıklarını görmeyip hala ona inananlara...

Yazdıklarınala duygularıma tercüman olmuşsun ellerine sağlık...