Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.11.14, 10:11   #1
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Uysa da Uymasa da… | Tokmak

Alışmış bir kere… Sağa sola, ona buna çatmadan duramıyor, özellikle muhalefete ağır sözlerle hücum ediyor!

“Huylu huyundan vaz geçmez” denir ya… Tayyip Bey de öyle…

Tarafsız olması gerekirken, bir başbakan gibi, parti başkanı gibi muhalefete sert eleştiriler yöneltiyor.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde, Büyük Türk Milleti huzurunda ettiği tarafsızlık yeminini çabuk unuttu!

Hemen her yerde cumhurbaşkanı gibi değil başbakan gibi davranıyor.

Bu yüzden biz de, zorunlu olarak, onu eleştiriyoruz.

Oysa kimler geldi, kimler geçti! Hiçbir cumhurbaşkanını böyle eleştirmedik!

Çünkü onlar, ettikleri cumhurbaşkanı yeminine sadık kalmışlar, hükümetin işlerine hiçbir şekilde karışmamışlardı.

Tayyip Bey’in stratejisi belli… Hareketleriyle, tavrıyla:

“Ülke yönetimini bırakmam, dizginler hep benim elimde olacak! Partinin başında değilim ama lider benim” demek istiyor.

Eee, Başbakan ve AKP Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ne olacak? O ne güne duruyor? Nedir onun işlevi?

Aman canım, Tayyip Bey için bunun hiç önemi yok. Tek adam o!

Parlamenter sistemde böyle cumhurbaşkanı, böyle yönetim olur mu? Olmaz ama burası Türkiye! Uysa da uymasa da her şey oluyor!

Sözcü

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla