Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.11.14, 12:34   #180
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: 10 Kasım 1938 - Seni Unutmadık, Unutturmayacağız

Atatürkçü olduğum söylenemez ama Atamı unutacak kadar da hain değilim olmam da.. Devrimci yönünden ötürü onu hep sevdim saydım. Bursa Nutku benim için Gençliğe hitabe hatta Nutuk'dan bile daha önemlidir..

Lakin kendisinin bugüne kadar halka yani bizler için yaptığı bu yenilikleri altın tepside sunmasından dolayı kendisine biraz sitemkarım. Halkın ise kendisini bir model yapıp düşüncelerini ideallerini anlamamasından da hoşnut değilim. Sadece bir görüntü olarak anılıyor tıpkı insanlık için çalışan diğer liderler gibi..

Kendiside yaşasaydı eminim bugün kendisinin anılmasından çok bu halkın ortak değeri olan cumhuriyetin düştüğü bu duruma çok üzülürdü. Bu halkın 10 kasım'dan daha çok büyük yaşayacağı yada yaşadığı üzüntüler var arkadaşlar..

O yüzden ben bugün yaşanan "siren sesini" Atatürk'ün ölümünden dolayı çaldığını hiç ama hiç düşünmüyorum. Sabah yoldan geçerken duyduğum bu "siren" e ben artık Cumhuriyetin yıkılışının sesi olarak bakıyorum. Bu sirene ben acı acı gülerken, diğer tarafta bu siren sesini mutlulukla duyanların var olduğunu çok ama çok iyi biliyorum.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.