Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.11.14, 17:11   #10
Mihri Sultan
Uzman Üye

Mihri Sultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 1984
Aldığı Teşekkür: 6263
Rep Derecesi : Mihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzel
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Astronomik Saat | Tarihi ve Öyküsü (Prag - Çekoslovakya)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mislina Mesajı göster
Harika bir yapıt. Teferruatlar, hikayesi ile pekiştiğinde daha bir anlam kazanmış.

Kıskançlığım yoktur fakat şu an çatlıyorum Mihri İsa’nın havarilerinin gösterilerini de seyrettim deme sakın
Sen çok daha güzel yerlere gidersin canım umarım..

Havarilerin gösterisini izlemedim ama orta çağ gecesine gittim..! Mizansen çok güzeldi, gözümün önünde günah çıkarttılar şovelyeler vardı ateş ve yılanlarla dans yani asla pişman olmayacağım bir ekstraydı.

Tekne turu da güzeldi. Prag a gidenlerin mutlaka yapmasını önerdiğim şeyler..!

Bir de prag da cafeler çok güzel Viyana da gece 9 dan sonra hareket yok ama Prag cıvıl cıvıl gençler geç saatlere kadar eğlenebilecekleri mekan bulabiliyor.

Karlovy Vary çok güzel yani Prag a gidip de uğramamak asla olmaz..! Ben oradan çok etkilendim..

Cidden güzel yer film gibi kare kare gözlerimin önüne geliyor tekrar çekinmeden gidebilirim.