Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.11.14, 17:32   #11
Mislina
Süper Üye

Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 458
Ettiği Teşekkür: 3855
Aldığı Teşekkür: 9391
Rep Derecesi : Mislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Astronomik Saat | Tarihi ve Öyküsü (Prag - Çekoslovakya)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mihri Sultan Mesajı göster
Sen çok daha güzel yerlere gidersin canım umarım..

Havarilerin gösterisini izlemedim ama orta çağ gecesine gittim..! Mizansen çok güzeldi, gözümün önünde günah çıkarttılar şovelyeler vardı ateş ve yılanlarla dans yani asla pişman olmayacağım bir ekstraydı.

Tekne turu da güzeldi. Prag a gidenlerin mutlaka yapmasını önerdiğim şeyler..!

Bir de prag da cafeler çok güzel Viyana da gece 9 dan sonra hareket yok ama Prag cıvıl cıvıl gençler geç saatlere kadar eğlenebilecekleri mekan bulabiliyor.

Karlovy Vary çok güzel yani Prag a gidip de uğramamak asla olmaz..! Ben oradan çok etkilendim..

Cidden güzel yer film gibi kare kare gözlerimin önüne geliyor tekrar çekinmeden gidebilirim.
Oy, oy, oy cansın Önce güzel yurdumu karış karış gezeyim, sonra yurt dışına açılabilirim nasipse

Cıks , aklım saat (Detaylarını en ince ayrıntısına kadar incelemek isterdim), simgeler, Havarilere, şu an itibari ile Orta çağ gecesinde ki (Orta çağ imgelerini seviyorum) mizansende kaldı

Mislina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mislina'in Mesajına Teşekkür Etti.