Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.11.14, 06:27   #19
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131222
Aldığı Teşekkür: 42614
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Emine Ülker Tarhan Yeni Parti Kurdu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Yeni CHP bir ABD uzantısı olmuştur!

Buyrun:
Simdi sadece bu satiri almamin sebebi, gerceklerin acik olarak orataya cikmasi.

Geri kalan satirlarda, Ögrenciler degisecek onu normal karsiliyorum, cünkü Bilincin hic bir zaman siniri olmamasi lazim.

Sadece surada aci bir Gercek ortada, Bilinc ne kadar büyükse, Sömürme kabiliyeti O kadarda artiyor.

Askeri isbirligine bu sekilde karsiyim, Cocuklarimiz, sadece adi Kursun olarak kullaniliyor!.

Öbür taraftan 4Milyar Dolarin Amerikanin Kicina sokulupta, Oradan Gebe kalinacak sekilde Silah sisteminin alinmasinada karsiyim.

Nedenine gelindiginde: Savas zamani olmaksizin Yahudistan Savas Ucaklari topraklarimizi Tecavüz etmis halde Savas ucaklarimiz kalkmis olsada, Silah sistemi kilitlendigi icin, ne Yahudistan savas ucagini durdurabildi, nede düsürebildi.

Bu Amerikaya Gebelik, neye maal oldugunu bütün Ciplanliginla ortaya koyuyor!.

Ve bir taraftanda UTANIYORUM!.

Nedenmi?.

O Tarihlerde, "Konstantinobele" O sartlar atinda alabilen bir Ulus olarak, Dünyanin EN gelismis Ordusuna sahipken, bu duruma düsmüslügümüzden utaniyorum!.

1496 senesinde Osmanlinin kanina giren Yahudilerden sonra, Avusturya Isgalinde, Patlamayan Bombalari toplayip, kendi Bombalarini Kanimiza Giren Yahudiler sayesinde sahip olan bati ülkeleri, bizlerden simdiki tarihimizde ilerde olmasindan UTANIYORUM!.

Halen ILERI görüse bakmiyoruz, Dinimizi bile anlamadigimiz bir Kitaba baglayip, zamanla degistirilmis Dini kitaplarina tapmaya basliyoruz!.

(Son satirim Meclisten disari, anlayan anlar, anlamayan halen Mana arar)

Ayrimcilik degil, Birlik ve Beraberlikten anca GÜC Dogar!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.