Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.11.14, 14:21   #22
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30788
Aldığı Teşekkür: 40437
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Emine Ülker Tarhan Yeni Parti Kurdu

Niçin bir kere olsun chp yi eleştirmiyorsun @ReaL.

Herkes kötü ama chp hep doğru.

Yani bir defa olsun chpnin yanlış yaptıklarını kabul edip sırf adı chp ve akpye karşı tek parti gördüğün için onu savunmasan.

Burda ne Emine Tarhan suçlu nede diğerleri . Tek suçlu chp yönetimi. Neden hala %27 lerde ? Akp her sene katlıyor oylarını. Peki ya chp ?

Chp yenilenemediği sürece akpye karşı hiçbir güç gösteremez. Yıllardır hep akp tek parti kalmasın diye chp ye oy verildi. Chp yönetim olarak çok kötü. Çalışmıyorlar ve çalışmadıkları içinde kaybediyorlar.

% 50 si akp karşıtı bir şehirde yaşadığım için hepsinin neden oy verdiğinide çok iyi biliyorum.

Siyaset konusunda iyi olduğumu söylemiyorum. Ama yeri geldiğinde yanlış yönleride söylemekten yanayım.

Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.