Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.11.14, 18:13   #2
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131099
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Türkmenler: Türkiye 2003'ten sonra bizi yalnız bıraktı

Hadi bir taraftan Batili Ülkeleri anlayabiliyorum desem, nede olsa Geliboluyu gecememislerdi, Birinci Dünya Savasindan bir Ciban, bir yerlerine batiyor diye algilardim.

Sadece buna karsi Ankaranin tutumuna hic anlam veremiyorum.
Bu yalani söylerken bile kendimi zor tutuyorum, cünkü:

Irak Türkmenleri Ankaraya danistiginda, "Dogu Anadoluyu" PKK´nin kucagina oturtuklari gibi, Türkmelerede Barzaninin Kucagini gösterdiler.

Gözüme batan yerleri, yeniden Kirmizi olarak isaretlemistim.

Iste bu olaylar Dersim davasini hatirlatmiyormu?.

Bir zamanlar, dis Mihragin Madalyalarini gögsünde tasiyan,

Belki 1930 senelerin üzerinden cok gectigi icin hatirimiza getireyim dedim.
Simdiki zamanimizdada, ayni Pozlarla karsilasmamistik?.

Hatirimiza yeniden getirelim; O Tarihlerde, Dis Mihraklarin Kontrolleri altinda, Zazalari Asimile Programlari takip ediliyordu.

Böylelikle Zazalari Kürtlestirme Programlari uygulaniyordu.

Simdiki tarihimizde, yeniden Dis Mihraklarin Madalyalarini, Tablolarini topliyanlar aralarimizda!.

Hadi Yahudi Cesaret Madalyasi, Baski üzerine geri verdide, bu Tablonun akibetini bilen varmi?.

Yoksa Izmirin Kurtulusunda oldugu gibi, Kalpten giden Hashasilerin Kalplerinin üzerinde tasidigi gibimi tasimakta?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti