Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.11.14, 20:07   #25
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161456
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Emine Ülker Tarhan Yeni Parti Kurdu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ekin Mesajı göster
Emine Tarhan yada bir başkası bence farketmez. Her zaman chpye karşı yapılan hareketlerde hep gideni suçluyorsunuz. Artık yeter chp kendine çeki düzen versin. Gidip yeni parti kuranlar değil o partiden gitmesine vesile olanlar suçlu. Chpnin bence ayakları yere basmıyor.
Beğenilmeyen politikaları ne sence?

Yeter demek ile olmaz bu işler, ortaya koyabilmek önemli..

Bence hiçbir eleştiri getirilecek yanı yok. Sağdan adam alınıyormuş da, tabana ses verilmiyormuş. Taban anlamıyorsa, kendini beğenmişlik yapıyorsa, sittin sene CHP nin oyları yüzde 25 lerde dolanır durur.

Bazı şeylere ispat gerekmez, yaşanılıyor zaten. Oy oranı belli diye defalar kere belirttim. Uzaydan mı oy ihraç edilecek. Bu ülkenin insanından oy alınacak ise, bunun sağı, solu olmaz. Olmamalı da. Kılıçdaroğlu çok da iyi yapıyor..

Murat Karayalçın, Ankara'dan İstanbul'a taşınacak. İstanbul il başkanlığını kabul etmiş.. İşte böyle olmalı. Ben bir zamanlar parti lideri idim, il başkanlığı yapmam deyip burun kıvırılmamalı, verilen her görevi seve seve kabul etmeli..

Atatürk, Atatürk diye bir yere varılamaz..Varılamayacağı da görüldü.

Son olarak; E.Ülker Tarhan yanlış davranıp kendini beğenmişlik yapmıştır. Eleştirdiği şeyleri dakika bir gol bir, kendi yaptı. Kurucu üyeler arasında kimler var bakın inceleyin..
O da kapımız herkese açık diyor..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.