Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.11.14, 00:03   #78
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13691
Aldığı Teşekkür: 9778
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Nihal Atsız | Hayatı | Eserleri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
O çok eleştirdiğiniz 12 eylül Atsız görüşünde olanların darbesidir.

Halen bu hastalıklı beyini savunma içersindesiniz gerçekten şaşırıyorum. Hatta kutlayanlar var.. Ondan sonra faşist dediğim zaman tepki gösteriyorsunuz.. Adam zaten kendisinin faşist olduğunu itiraf ediyor.. Kusura bakmayın arkadaşlar ama Gerçek Türkçülük bu değil.

Sevgili @Ekin demiş ki bu adam napmış birilerinimi öldürmüş felan filan?

Naptığını size söyleyeyim zehiri akıttı. Irkçılık gibi iğrenç aşağılık bir zehiri diğer nesillere aktardı ve bu nesillerde kıydı öldürdü yaktı yıktı.. (Bkz Sivas katliamı, 6-7 eylül ve Çorum Olayları - Maraş Katliamı ve Bahçelievler Cinayeti - Jitem) Düşünce neden silahtan daha etkili derler bilmezmisin?

---

Siz bu adamı desteklediğiniz zaman zaten ister istemez Atatürk ilkelerine karşı gelmiş oluyorsunuz. Bir kere bu adam savaş kan istiyor. Türklerin lugatında savaş vardı ama artık eskide kaldı. Savaşla birşey kazanılmıyor. Bu adam 3 genel dine dahil her dine mensup olan insanların Türk olamayacağını açıkça söylüyor bundan laiklik karşıtı olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Halkçılık ilkesine hiç girmiyorum çünkü faşistlerin lugatında halkçılık diye bir kelime zaten olmaz.

@Deniz68

Açıkça bana yüklenebilirsiniz gücenmem. Ülke nereye gittiğini iyi biliyorum. Nasıl bölündüğünüde açıkça görmekteyim. Ben 12 eylülü yaşamadım. Ama 12 eylül'ün nerden geldiğinide iyi biliyoırum.

---

Şahsen bu ırkçının düşüncelerini destekleyenler bu ülkede doluysa bende seve seve bölücü olurum. Çünkü hepimiz için en iyiside bu olur. Kansız şiddetsiz bölünmüş oluruz hiç olmazsa.. Şehitler ölmez vatan bölünmez laga lugasını yapanlar iyi düşünsünler gerçekten bu kanı durdurabilecek politikalar yaratabilmişler mi bugune kadar yaratamamışlar maalesef.. Dahada kuyusunu kazmışlar bu ülkenin dahada.. Şimdide kazma bitti.. Sonuna gelindi artık. Eğer bugün bölünme varsa bunda hepimizin suçu var hepimizin..

Tabutlarla yaratılan gösterilerden ne çıkar? Neye ulaşabilirsin? hiçbirşeye.. Dahada kan akıtırsın taa ki yok oluncaya dek..

Şu insanoğlu gerçekten çok aptal bir yaratık. Kendi geldiği yerden sen siyahsın ben beyazım ben senden daha üstünüm neden çünkü ben beyazım nihohohohoa nidaları atar yakar yıkar öldürür her türlü pisliği yapar. Ama bilmez kardeşim en büyük pisliğin kendisi olduğunu bilmez işte anasini satayim..

Tanrı bile bu yaratığı yaratırken bunları düşünmüşmüydü acaba? Öldüğümde görürsem onada soracağım hani şu meleklerinde zamanında sorduğu soru demişler ki..

"Yaratıcımız biz varken neden yeryüzünde bozgunculuk kan gözyaşı yaratacak bir varlığı yaratıyorsun? "

Tanrı da demiş "Sizin bilmediğinizi ben iyi bilirim"

Bende o cevabı merak ediyorum işte.. Neymiş acaba Tanrı'nın bizi yaratmasında ki sebeb..
Yorumların tümünü okudum da bu yoruma takıldım.
12 eylülü hangi zihniyet yapmış?
Yaşı büyülterek asılan hangi zihniyettendi?
Siz hem ne mutlu türküm diyene sözüne karşı olup atatürkcü olabiliyorsunuzda milliyetci olanlar neden olamıyor?
Milliyetci olanlar sizin inanmadığınız islama inanir ve islamda ırkcılık yoktur.
O günün şartlarında söylenmiş sözler olabilir.Herşeyi kendi zamanıyla değerlendirmek gerekir. Evet islama inanlar vatan için ölenlere şehit der.Şehitler ölmez değil ölürler. Onlar öldükleri için siz böyle konuşabiliyorsunuz.Siz bunu anlayamazsınız çünkü sizin için her yer vatan.Atatürkün mücadelesini milliyetcilik olmadan nasıl izah edebilirsinizki
Bazı tabirleriniz yakışıksız gerçektende. Modorötör olmanızlamı alakalı acaba