Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.11.14, 06:10   #31
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Emine Ülker Tarhan Yeni Parti Kurdu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Yahu kim anlar NATO dan, bildirgeden, beyanlardan. Hangi ülkede yaşıyoruz.

Bunları tasvip etmeyip de, CHP ye oy kullanmaktan kaç kişi imtina edebilir?

Sorularımın yanıtı değil ki bunlar.

Abi; senin sorularına yanıt vermek zaten mümkün değil ki... Sen de haklısın... Ekin' de haklı...

Bu aslında nasıl esir edildiğimzin, nasıl tutsak konumuna getirildiğimizin forografıdır.

ABD her yıl bütün dünyada ABD karşıtlığına ilişkin anketler yaptırır... Son 2 yıldır Türkiye anketleri yayınlanmıyor ya da ben bilmiyorum?! Ama 2 yıl öncesine kadar her yıl üst üste % 80 üzeri bir kitlesellikle Türkiye, Amerika' dan nefret eden ülkeler arasında birinciydi... Ki eminim hala öyledir.

Hal bu iken, bu ülkede iktidar Amerikancı ama muhalefet partileri de seçim bildirgelerinde yazıldığı üzere Amerikancı...

Halkın her yıl yüzde 80 küsürle ABD' ye karşı tavır koyduğu bu ülkede muhalefet partileri neden halkın eğilimine rağmen ABD ile işbirlikçi olurlar?

Halbu ki, bu ülkede ABD işbirlikçiliği kırılmadan bağımsız olmak mümkün değildir.

CHP maalesef Apo ile müzakerelere bile karşı çıkamıyor... Çıkmıyor... Açıkça PKK' nın terör örgütü, Apo' nun da bebek katili olduğunu söyleyemiyor.

Ama milyonlarca insan, bunları söyleyebilsin ve PKK' ya ve yobazlara açıktan tavır alabilsin diye CHP' ye oy veriyor ve her seçimde bu oylar boşa gidiyor.

CHP tabanına resmen ihanet ediyor... İçindeki laik ve vatanseverleri susturup, etkisizleştirip onların tepesine yobaz ve bölücü sicili son derece bozuk sefil tipleri ikame ediyor...

Elbette bu rezil durum tepki yaratacaktır ki yaratıyor da...

Ben Emine hanımın vatanseverlğinden zerre kuşku duymuyorum ama KK' nın ihanetini artık her gün görüyorum...

Bu ihanet tepkisini de yarattı en sonunda...

Ama dedim ya; Emine hanım bu satılmuş ruhsuzlar ile boy ölçüşebilir mi?
Mesele bence bu...