Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.11.14, 16:30   #12
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: AKP'den camide protokol masalı-kürsülü propaganda

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cansuyu Mesajı göster
Göstermelik müslümanlık zaten olmaz. Ama bunu alet edenlerin zaten yeri yurdu yok.. Aksine bu insanlar toplum için en zararlı insanlar..
İnanırmısın aynı mahallede 1986 yılından beri oturuyorum, bu iktidardan önce kimsenin elinde kutsal kitabı görmedim.
Mevcut iktidarın 3.yılından sonra kutsal kitap taşıyanlar artmaya başladı ve altın günü gibi her gün birilerinin evlerinde toplanıp kuran okumalar falan başladı, bu kötü birşey değil tabi, kötü olanı şimdi anlatayımda ibret olsun!!
Karşı komşumuz balkona çıkmış Kur'an-ı eline almış okuyor gibi yapıyor, birde sağa sola bakıyor onu gören varmı diye!
Var tabi ben gördüm onun okuma yazmasının olmadığınıda biliyorum vede dikkat ettiğimde Kur'an-ın ters tutulduğunu görüyorum, içimden yazıklara olsun dedikten sonra o günden sanki bu günleri görür gibi oluyorum.
Ha bir dip not daha, o komşunun 3 katlı evi var, kiracısıda var ama Kur'an-ı ters tuttuğu için!
her kış kapısının önünde kömür, mübarek Ramazanda erzak kolilerini eksik olmadığınıda görüyorum.
Şimdi ben bu gibilerin gözünde Müslüman olmuyorum, çünkü bana lise yıllarımda din ve ahlak derslerinde ilk önce hak ve adalet öğretildi. Hırsızlığı dinimizin reddetiği öğretildi, haksızlıklara karşı mücadele etmem gerektiği öğretildi. Daha uzayıp gider işte.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.