Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.11.14, 16:43   #4
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Dünya Tuvalet Günü- Genel Tuvaletle Aramız Yok

Konu biraz reklam haberi gibiydi açıp açmamakta tereddüt etim ama bağımsız kuruluşa yaptırılan bir anket ve sonuçları var, okuyunca katılmamak mümkün değil, bazı tespitlerde mütevazi davranıp oranlar az bile geldi.
Gülce
sağol paylaşıyoruz ama işte o camilerde siyaset yapacaklarına bunları anlatsalar, kanayan yara olmaktan çıkar, hani temizlik imandan gelir diyorlar ya!!!!

Cansuyu
1987 yılında Arabistan'a gittim onu anlatmak istemiyorum,varın sizler tahmin edin.
Oradan geldikten sonra şöför olarak bir müddet Avusturya'ya çalıştım, yazdığın gibi Avrupa ülkeleri bu konuda çok fazla titizler.
Yalnız o dönem Bulgaristan'da ve yugoslavya'nnı bizden pek farkları yoktu.
Şimdi daha iyi olduklarından eminim.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.