Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.11.14, 23:06   #36
Chevy
XooX

Chevy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 189
Ettiği Teşekkür: 2382
Aldığı Teşekkür: 7203
Rep Derecesi : Chevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Merakli
Standart Cevap: Filistin'de Neler Oluyor?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mavilik Mesajı göster
*Bill Gates bir yahudi değil, ateist. Üstelik Hristiyan bir aileden geliyor. Kendisi Time Magazine Dergisine verdiği bir röportajında ve PBS kanalında bir röportajda inançsız olduğunu belirtmiş. Şuradaki listede de ismi var.

*Mark Zuckerberg içinse Vikipedi'de "Yahudi olarak yetiştirilmesine rağmen ateist olduğunu açıklamıştır." yazıyor. Bunun için de asıl kaynak gösteriliyor.

Gazze içinse 2000 yılından beri İsrail'in öldürdüğü Filistinli çocuk sayısı 1405 diye okudum. Filistin'de katliam var kardeşim. Bomba yağmurları altındalar. Babalar var orada, evladı bizim yaşımızda, bizden küçük, bizden büyük, elinde ölüyor. Kimse ses çıkarmıyor, yemeğini kanlı çatal kaşıkla yiyenler var. Bir kase pilav bulmak için dört tarafa bakan aileler var. "Yeter nolur, yapmayın" diye bağıran anneler var. Kundaklanması gerekirken kefenlenen bebekler var. Her şeye kayıtsız kaldık, Gezide ölene, Somada can verene, dağda şehit düşene. Biraz vicdana gelelim, elimizden geleni az demeden, yetmez demeden yapalım. Dua edelim, SMS bağışında bulunalım, duyuralım.

AFAD-GAZZE yaz 1866'ya gönder
BEŞİR Derneği-GAZZE yaz 4042'ye gönder
Cansuyu Yardımlaşma Dayanışma Derneği-GAZZE yaz 6639'a gönder
Deniz Feneri-GAZZE yaz 5560'a gönder
İHH-GAZZE ILAC yaz 3072'ye gönder
İyilikDer-Gazze yaz 4025'e gönder
Kimse Yok Mu-FİLİSTİN yaz 5777'ye gönder
Sadakataşı Derneği-GAZZE yaz 2989'a gönder
Türk Kızılayı-GAZZE yaz 2868'e gönder
Yardımeli Derneği-GAZZE yaz 4031'e gönder
Yeryüzü Doktorları-GAZZESAGLIK yaz 6612'ye gönder
Her mesaj 5 TL değerinde. Vicdan istiyorum, kendim için değil, onlar için biraz vicdan.
Bir günde Doğu Türkistan için böyle şeyler yapılmadı bin türlü dernek-vakıf-oluşum böyle uygulamalar yapıyor gazze için
Tanrı aşkına bir gün Doğu Türkistan'ın adını göremedim ben
"anneler var babalar var çocuklar var "

İyide Doğu Türkistan'da sivil yokmu çocuk yok mu ?
Herşeyden önce bir gün şehit ailelerimiz için böyle birşey düzenlendi mi ?
Geçenlerde gördüm gencecik şehidin ailesi barakada yaşıyormuş
Kim böyle bir sms planı düzenledi o aile için ?
Ayıp be ayıp!
Chevy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Chevy'in Mesajına Teşekkür Etti