Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.11.14, 16:58   #2
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161502
Aldığı Teşekkür: 177604
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Bir Çift Kara Lastik Ayakkabı

Lastik ayakkabı verilmesine takılmıyorum ben, takılınmaması da gerek. Zaten adamcağızın kendisi de söyüyor. Buralarda kösele ayakkabı giyilmez, giyemezsin, bir günde altı üstüne gelir, en iyi lastik ayakkabıdır diyor.

Doğru da söylüyor. Çiftçilik ile uğraşanların hemen hepsi bu lastik ayakkabıyı / lastik çizmeyi illaki kullanır, kullanmak zorunda.

"Lastik ayakkabı" edebiyatı yapılması yanlış olur.

Bu ucuz ve basit, edinilmesi kolay olan lastik ayakkabıyı da alamayacak güçte olduğunu sanmıyorum. Önemsememiş olabilir.

Hakan Şükür, bu aile ile irtibat kurmuş, gerekli yardımı yapacağını Twitter da duyurmuş. Evini biraz daha yaşanılır hale getirecekmiş.

* * *

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.