Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.11.14, 18:38   #7
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161615
Aldığı Teşekkür: 177646
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: CHP'li Ensar Öğüt: Kılıçdaroğlu peygamber soyundan gelir, dini bütün

Kalın ve büyük puntlarla da yazsam yine anlaşılmayacak, anlaşılmak istenilmeyecek.

Türkiye'nin durumu bu. Neden anlaşılmak istenilmediğini yeminle anlamıyorum.

Türk insanının eğitim durumu bu. Bu kadarız..

Herkes kafasında bir dünya hayal eder illaki. Ama Türkiye gerçekleri de görmezden gelinirse, akp bizi daha çoook yönetir.

* * *

@No Pasaran, senin hayal ettiğin bir partinin Türkiye'de alacağı oy yüzde 1, bunu da unutma.

Günümüzde de, şu şartlarta chp den ziyade eleştirilecek partinin de adresi belli..

Aşırı solcu denilen kesim, sürekli akp nin değirmenine bilerek ya da bilmeyerek su taşımıştır, taşımaya da devam ediyor.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.