Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.11.14, 18:50   #8
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: CHP'li Ensar Öğüt: Kılıçdaroğlu peygamber soyundan gelir, dini bütün

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Kalın ve büyük puntlarla da yazsam yine anlaşılmayacak, anlaşılmak istenilmeyecek.

Türkiye'nin durumu bu. Neden anlaşılmak istenilmediğini yeminle anlamıyorum.

Türk insanının eğitim durumu bu. Bu kadarız..

Herkes kafasında bir dünya hayal eder illaki. Ama Türkiye gerçekleri de görmezden gelinirse, akp bizi daha çoook yönetir.

* * *

@No Pasaran, senin hayal ettiğin bir partinin Türkiye'de alacağı oy yüzde 1, bunu da unutma.

Günümüzde de, şu şartlarta chp den ziyade eleştirilecek partinin de adresi belli..

Aşırı solcu denilen kesim, sürekli akp nin değirmenine bilerek ya da bilmeyerek su taşımıştır, taşımaya da devam ediyor.

CHP'nin yapacağı çok basit birşey vardı, kılıçdaroğlu ilk seçildiğinde o gaz ile verdiği parti içi demokratikleşme sözleri var.
Mesela parti kurulları, yerel yönetim kurullarında, milletvekili adaylıklarında, parti teşkilatlarında ve o yörede teamül yoklamaları ile adaylar belirlenecekti.!!!
Bunların hiçbiri olmadığı gibi tam tersi geriye gidildi, o zaman kendine sosyal demokrat bir parti demeyeceksin.
Kadın kontenjanı için her kurulda ve seçimde %35 sözü vardı buda hiç uygulanmadı geriye gitti.
Ben böyle bir kontenjanada karşıyım, niye %50 değil kadınlarımız erkeklerden dahamı beceriksiz!
Yani diyeceğim iktidar olsa dahi bu partiden hayır gelmez.
Yine bu parti hakkında bana yorum yaptırdınız.
Bu yazdıklarımı yok sayıp, bildiğiniz yolda devam edebilirsiniz, öylesine yazdım kulak ardı edin gitsin. Zaten verdiğim sözü tutamadım, yazımdaki tespitlerden ne hayır gelir...
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.