Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.11.14, 01:05   #15
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161478
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: CHP'li Ensar Öğüt: Kılıçdaroğlu peygamber soyundan gelir, dini bütün

Neden CHP yıllardır iktidar olamıyor sorularının yanıtları yukarıda.

Olamaz tabiki.. Bir de CHP de hizip çok deniliyor, nasıl olmasın? biri genişlemek, büyük istiyor, diğeri, aman çizgimiz bozulmasın, diğeri aman o küsmesin...

Dünya değişti, Türkiye de değişiyor haliyle.. Türkiye'de hiçbir zaman sol tek başına rahat rahat iktidar olmadı. Çok uzun seneler sonra, eğitimde de kalite yükselirse, belki olabilir. Bu durumda mümkünü yok, yok, yok.

Hangi ülkede: 1,3 milyar dolara saray yaptırıldığında halk helal olsun, az bile der?

Vatandaş yemez bu manevraları deniliyor da, din ve yardım denilince öyle bir yer ki, gördük de nasıl yediğini..

* * *

Defalar kere belirttim. CHP nin oy potansiyeli Yüzde 25 dolaylarında. Bir yüzde 20 daha gerekiyor. Eh bu yüzde 20 yi nereden alacağını da söyleyiverin...

Ecevit'in yüzde 44 oyu nasıl aldığını hatırlamayanlar, o yılları yaşamayanlar var ise küçük bir araştırma ile öğrenebilir. Fetocuların tüm oylarını aldıydı.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.