Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.11.14, 02:47   #18
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161498
Aldığı Teşekkür: 177594
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: CHP'li Ensar Öğüt: Kılıçdaroğlu peygamber soyundan gelir, dini bütün

"Geveleme" yerine daha düzgün bir kelime kullanabilirdin. O kurduğun cümlenin anlamına, anlam katmış değil.

E bundan böyle akp den hiç şikayet etme. Böyle devam.

Anarşi bu ülkeye birşey kazandırmayacağı gibi kaybettirir. Herşey yerli yerinde olmalı.

Güneydoğu'da yaşanan olayları da tasvip edersin şimdi.. Sonuç ne oldu? 30 geç hayatını kaybetti.. Ne kazanıldı? Hiçbirşey.. Unutuldu, isimleri bile hatırlanmıyor.

Gezi olaylarına girmeyeceğim, o ayrı bir durum. O da sonsuza kadar devam edemezdi. Sadece bir uyarı babında oldu ve bitti. Bir daha da uzun yıllar olmaz.

İster istemez Kılıçdaroğlu'nun dolayısıyle CHP nin de savunucusu durumunda kaldım. Bu haliyle savunmamam için de bir sebep yok. Ben aklımla, sen ise hayallerinle yaşıyorsun. Ama bu durumu da atlacağına eminim.

* * *

CHP, iktidara talip olan bir parti, muhalefette ne yapması gerekiyorsa, fazlası ile yapıyor. Sen belki günde bir - iki saat haber dinliyorsundur. Chp nin ne dediği, ne yaptığını hepsini tekrar tekrar izliyorum.

Bazı dediklerine yanıt vermeme gerek yok, çok uçuk.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.