Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.11.14, 11:03   #20
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32339
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: CHP'li Ensar Öğüt: Kılıçdaroğlu peygamber soyundan gelir, dini bütün

Siyaset Kirlidir. Yalanlar oyunudur. Siyaset pis bir iştir.

Ben CHP'nin yapmak istediği şeyi sadece bu alana koyabilirim. Eğer siyasetteysen elinin kirlenmesinede izin vermen gerek..

Dürüst hamleler bu ülkenin insanı tarafından ilgi çekmiyor. Bu genel olarak ahlak(dinsel veya değil) ile ilgili bir durum. Japonya'da veya Kuzey İskandinav ülkelerinde mesela bu tür "kirli" siyaseti hayatta yapamazsınız. Yaparsanız da oranın insanı sizi linç edebilir.

Ne gariptir ki buda "ahlak" ile ilgili bir durum ve ne gariptir ki bu saydığım ülkelerde azınlık olanlar ateistler değil.

Ben bu tür açıklamaları "komik" buluyorum yalan yok. "Rasyonel" düşünceyi benimsemiş insanlar bu açıklamaların hangi kesime gittiğini zaten çok iyi biliyorlar.

Onun dışında biri bunu dedi diye CHP'yi eleştirmem mantıksız.. İhsanoğlu seçimlerde dürüstçe oy isterken, bazı arkadaşlarda gördüm en köklü "laik"çi CHP'lilerin "Selocan" a oy vereceklerini şaşkınlıkla izledim.. Solcu kesim de "Selocan"ın arkasından gittiler..

Bugün hepsi sus pus.. İlk meclis toplantısında tam kadro bulunup yeni cumhurbaşkanını alkışlayan ben değildim herkesin maskesi o seçimde düştü. Ve bugün eminim "Şeriatçi pis şeriatçi" dedikleri için pişmandırlar..

Bundan sonrasını "sandık" paklamaz o kesin zaten.. Onda hepimiz hemfikiriz anlaşılan.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.