Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.11.14, 22:58   #591
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Kitaplardan Kelime Yanıkları | Kitaplardan Sevdiğiniz Cümleler

Bana sorarsanız “gurur” sözcüğü ülkemizde aşırı tüketilen sözcüklerden biri…Bir toplumun gurur duymaya bu kadar meraklı olmasını hayra işaret saymıyorum.

Çok eşelemek istemiyorum ama, sanki bizim toplum olarak gurur duymaya gereğinden fazla ihtiyacımız oluyor.

Bu da demektir ki, gurur duymakta zorlandığımız epeyce ahvalimiz var. Bozuk olanı düzeltmek yerine, hazırdaki gurur vesilelerini abartmaya meylediyoruz. Sonuç olarak ne böbürlenmemiz bitiyor, ne de ayıplarımız azalıyor.

İdris Özyol

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti.