Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.11.14, 10:59   #26
Hasat
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 153
Ettiği Teşekkür: 8748
Aldığı Teşekkür: 12916
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: CHP'li Ensar Öğüt: Kılıçdaroğlu peygamber soyundan gelir, dini bütün

Bizim millete bir hastalık bulaştı.Hayır kara murat benim ! der gibi hepsi daha dindar benim yarışına girdiler.Kişinin dini inancının seviyesini ölçmeye kalkan kulun ağır cezalara tabi olacağını bilmez gibi.

Arkadaşlardan biri öğretmen örneği vermiş.Durumun özeti aslında o örnek.Burada seçime yakın kasabanın birinin seçmeni geldi bana amca diyorki AKP nin adayı tam bir hırsız MHP nin adayıda ayyaş.E dedim MHP nin adayının içkiden başka kusuru varmı yok.Peki siz kimi seçeceksiniz ? tabiki akp ninkini o içmiyor diyor.

Hırsız olabilirsiniz arsız olabilirsiniz geçmişiniz rezil olabilir farketmez madde bir eşiniz türbanlı olacak madde iki ezan vakti topuklarınız kıçınıza vura vura mescide koşacaksınız o anda rüşvet alıyor olsanız dahi.
Bu halk için artık bu ikisi yeterli.Çünkü okumuyorlar izlemiyorlar dinlemiyorlar hele hiç araştırmıyorlar.Onlar gitgide fakirleştiğinin farkına varmadan geçim derdinde körü körüne yaşıyorlar.

Ha bu açıklamaya gülen akp liler boşuna gülmesin Aksarayın logarı nerden akıyor gidip elimi yüzümü yıkayıp nuralnıcam diyen akçılarıda görüyoruz hani.

Bu tür açıklamalar bencede chp de işe yaramaz CHP nin etiketi belli.CHP nin değişime uğradığından halkın zaten haberi yok.
Bize merkez sağda zeki tahsilli iyi bir hatip olan bir lider lazım.Bu iş Kılıçdaroğlu ile olmayacak anlaşıldı.

Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.