Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.12.14, 23:39   #16
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13684
Aldığı Teşekkür: 9778
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bunları biliyor muydunuz?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Bir önceki mesajını sildim.

Konuyu paylaşan değil, konunun içeriği tartışılmalı. Hiçbir şey bilinmeyen bir konuda, yorum yapılırsa, yanlışa düşülür.

Herkesin elinin altında internet var, bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp.

Benim sizin mesaj silmenizle problemim yok. Elbette istediginiz mesaji silebilirsiniz. Sorun yok

Benim itirazim bunlarin bilimsel bir aciklamaymis gibi sunulmasi. Bunlari biliyormuydunuz basligini görünce bir seyler ögrenecegim diye girdim (isterseniz bu mesajida silin), resmen deli sacmasi.

Yok alti yasindaki kizla evlenmis, yok annesi babasi ebedi cehennemlikmis
müslümanlik Muhammet kirk yasindayken basladi. annesi babasi cok önce vefat etmislerdi.

Tek tek yazilanlarin sacmaliginimi yazayim, tesekkür ederim cok güzel bir paylasim, bilgilendimmi diyeyim Anlamadim gitti

Cahillik kötü sey arkadasim, bagislayin.